ההפקות שלי

מבחינתי לא מדובר בעבודה טכנית, אלא בלהקשיב לכם כלקוחות ולהבין בצורה כנה ועמוקה מה המטרות והציפיות שלכם. לכל בקשה ורעיון נדע למצוא עבורכם את המקום, את התוכן והדיג'יי את המעצב שמתאים לכם בדיוק! בין אם תחליטו לחגוג בשבת במלון או בשבת בעיר, באירוע ערב או באירוע יום, בהפקה מיוחדת או בצניעות בגינה של ביתכם. המומחיות והותק שלי בתחום, יקנו לאירוע שלכם את הטאץ' המושלם בהחלטות הקולינריות, במוסיקה, בבידור בתוכן, בעיצוב ובאווירה. 

העיצובים שלי

כשאנו מתחילים לתכנן את עיצוב האירוע, אני מתחילה חקירה אצלכם במשפחה. מה הנושאים שמושכים אתכם, מה התחביבים שמעסיקים אתכם, איזה צבעוניות מתחברת לאופי שלכם, ועוד… וכך אצור לכם עם הרבה דמיון ויצירתיות, בשילוב של עיצוב גרפי שלי ושזירת פרחים שניתן להוסיף, עיצוב מיוחד עם קונספט (או בלי) שלא ישאיר אף אורח אדיש ליופי שמסביב.

אז מה אתם מקבלים ממני?

סגירת כלל הספקים לאירוע וניהול משא ומתן מולם

אני מתאימה לכם את הספקים הרלוונטיים בהתאם לסגנון, להגדרת התקציב ולזמינות, כאשר מכל ספק אדאג לקבל את התמורה הטובה ביותר.

ליווי המשפחה הקרובה ביום האירוע

אהיה לצדכם על מנת לתת מענה לכל הצרכים שלכם ושל המשפחה הקרובה ובאופן כללי אדאג להשרות עליכם תחושת ביטחון, דבר שישדרג לכם את חווית האירוע.

בניית לו''ז לאירוע

אני מתכננים יחד אתכם לו"ז מפורט לאירוע, אשר מכתיב את קצב וזרימת האירוע.

הקמה ופירוק של האירוע

הגעה מוקדמת שלי למקום בכדי לראות שהכל מתבצע לפי ההחלטות שנעשו מראש. בסוף האירוע אדאג להשיב את המקום לקדמותו.

בניית קונספט מתחילת האירוע ועד סופו

אני חושבת איתכם ובהתאם לאופי שתרצו לתת לאירוע, אני מעצבת הן מבחינה גרפית והן מבחינת אווירת המקום את האירוע שלכם מתחילתו (הזמנה) ועד סופו (מזכרת וכרטיסי תודה).

ליווי והפקה מלאים של כל התהליך

אני עומדת לצדכם לכל אורך הדרך, בהתאם לדרישות ולצרכים שלכם ובלי הגבלות.